Karton çanta basımı


Karton Çanta hem firmaların etkili bir reklam aracı hem de günlük yaşaşımızda bir ihtiyaç malzemesidir. Karton Çantaların kullanım süreleri uzun olduğundan müşterilerinize reklamınızı yaptırarak marka bilinirliğini arttırmaya yardımcı olur. Karton Çanta üretiminde 30 yıldır kalitesinden ödün vermeden, geniş bir müşteri portföyüne ulaşan Orpa Matbaa, bundan sonra da deneyimli kadrosu ile siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecektir... Sizde karton çanta siperişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Kurumsal kimlik oluşturup, grafik tasarım hizmeti verelim.


Zaman kaybı olmadan kendi iş yerinizde profesyonel grafikerimizle tasarımlarınızı yapalım.Hazır olan grafik çalışmalarınızın baskı ve üretimini yapalım.Sizi hiç yormadan kendi matbaamızda işlerinizin üretimi bittikten sonra paket teslim firmanıza getirelim.

REFERANSLARIMIZ

Hakkımızda

Merhaba, sayın yetkili; 1989 yılından beri matbaa ve ajans sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Reklam ajanslarının baskı öncesi ve sonrası zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve sıkıntıları hafifletmek için sürekli çözüm arayan ve teknik geliştiren bir firmayız.

Hızlı İletişim

ORPA MATBAACILIK
Litros yolu. 2. Matbaacılar Sitesi
Giriş Kat E Blok No:11 1BE11 TOPKAPI – İSTANBUL

Tel: 0850 265 30 80
Satış: +90 553 659 02 25
Email: [email protected]
Skype: grfk0203

Copyright © ORPA BASIM (AJANS VE MATBAA HİZMETLERİ)