Cepli dosya


Cepli dosyalar, kurumsal kimliğinize olumlu yönde katkı sağlayabilecek en iyi araçlardan biridir. Sözleşmeler, dosyalar ve sunum materyallerinizi taşımak için kullanılabilir olduğundan iyi bir reklam aracı olarak kabul edilirler. Firmalar için hem maliyeti düşük, hem de günlük yaşamda çok kullanışlı olan Cepli dosyalarınızın içerisine; fiyat tekliflerinizi, fiyat listelerinizi, tanıtıcı broşürlerinizi, referans listelerinizi, kataloglarınızı, kartvizitlerinizi, tanıtıcı cd & dvd lerinizi koyarak kurumsal imajınızı da beraberinizde taşıyabilirsiniz. Siz de tanıtıcı özelliğe sahip olan basılı dokümanlarınızı etkili ve düzgün bir biçimde sunmak isterseniz, Cepli Dosya Baskılarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Kurumsal kimlik oluşturup, grafik tasarım hizmeti verelim.


Zaman kaybı olmadan kendi iş yerinizde profesyonel grafikerimizle tasarımlarınızı yapalım.Hazır olan grafik çalışmalarınızın baskı ve üretimini yapalım.Sizi hiç yormadan kendi matbaamızda işlerinizin üretimi bittikten sonra paket teslim firmanıza getirelim.

REFERANSLARIMIZ

Hakkımızda

Merhaba, sayın yetkili; 1989 yılından beri matbaa ve ajans sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Reklam ajanslarının baskı öncesi ve sonrası zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve sıkıntıları hafifletmek için sürekli çözüm arayan ve teknik geliştiren bir firmayız.

Hızlı İletişim

ORPA MATBAACILIK
Litros yolu. 2. Matbaacılar Sitesi
Giriş Kat E Blok No:11 1BE11 TOPKAPI – İSTANBUL

Tel: 0850 265 30 80
Satış: +90 553 659 02 25
Email: [email protected]
Skype: grfk0203

Copyright © ORPA BASIM (AJANS VE MATBAA HİZMETLERİ)