Broşür


Broşür, firmanızı en seri ve ekonomşik şekilde piyasaya lansman etme şeklidir. Broşür baskılarınızda dikkat edilmesi gerekilen başlı konular;tasarımda başlayacak olan renk seçimi, doğru hedef kitle, vurucu slogandır.Orpa Matbaa olarak,27 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet verirken, sizleri grafik ve kağıt seçiminde,konusunda uzman çalışanlarımız tarafından en doğru şekilde yönlendirilmenin rahatlığı ile broşür baskılarınızı 24 saatten daha kısa bir sürede teslim etmekteyiz. Ürün seçiminde, fikirlerinize yardımcı olacak, gramaj ve ebat seçimini tercih ederken size yardımcı olarak, tek yön, çift yön A4, A5, A6, A3, 10x21 cm ebat seçenekleri ile bütçenize uygun broşür basımınızı hizmetinize sunuyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Kurumsal kimlik oluşturup, grafik tasarım hizmeti verelim.


Zaman kaybı olmadan kendi iş yerinizde profesyonel grafikerimizle tasarımlarınızı yapalım.Hazır olan grafik çalışmalarınızın baskı ve üretimini yapalım.Sizi hiç yormadan kendi matbaamızda işlerinizin üretimi bittikten sonra paket teslim firmanıza getirelim.

REFERANSLARIMIZ

Hakkımızda

Merhaba, sayın yetkili; 1989 yılından beri matbaa ve ajans sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Reklam ajanslarının baskı öncesi ve sonrası zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve sıkıntıları hafifletmek için sürekli çözüm arayan ve teknik geliştiren bir firmayız.

Hızlı İletişim

ORPA MATBAACILIK
Litros yolu. 2. Matbaacılar Sitesi
Giriş Kat E Blok No:11 1BE11 TOPKAPI – İSTANBUL

Tel: 0850 265 30 80
Satış: +90 553 659 02 25
Email: [email protected]
Skype: grfk0203

Copyright © ORPA BASIM (AJANS VE MATBAA HİZMETLERİ)