Matbaa


Orpa Matbaa, her türlü matbaa işlerinizde, basılı malzeme ihtiyaçlarınızda; kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümlerle daima sizin ve firmanızın yanında! Baskı  işleriniz artık çok kolay! Çünkü bundan sonra, sizin için Orpa var!.. Reklam hizmetlerine dair tüm matbaa işlerinizi kolaylıkla sağlamış olacaksınız. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için profesyonel ekibimizle daima sistemli bir şekilde çalışmaktayız. Tüm kağıt üzerine baskı çeşitlerinizi Orpa matbaa farkı ile sizlere sunuyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Kurumsal kimlik oluşturup, grafik tasarım hizmeti verelim.


Zaman kaybı olmadan kendi iş yerinizde profesyonel grafikerimizle tasarımlarınızı yapalım.Hazır olan grafik çalışmalarınızın baskı ve üretimini yapalım.Sizi hiç yormadan kendi matbaamızda işlerinizin üretimi bittikten sonra paket teslim firmanıza getirelim.

REFERANSLARIMIZ

Hakkımızda

Merhaba, sayın yetkili; 1989 yılından beri matbaa ve ajans sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Reklam ajanslarının baskı öncesi ve sonrası zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve sıkıntıları hafifletmek için sürekli çözüm arayan ve teknik geliştiren bir firmayız.

Hızlı İletişim

ORPA MATBAACILIK
Litros yolu. 2. Matbaacılar Sitesi
Giriş Kat E Blok No:11 1BE11 TOPKAPI – İSTANBUL

Tel: 0850 265 30 80
Satış: +90 553 659 02 25
Email: [email protected]
Skype: grfk0203

Copyright © ORPA BASIM (AJANS VE MATBAA HİZMETLERİ)