Ucuz katalog


1000 adet katalog 450 tl. Birbirinden gösterişli, renkli ucuz katalog baskı, dergi ürünlerinizde kaliteli baskımız ve müşteri memnuniyetimizle sizlerleyiz. İstedğiniz özelliklerde tel dikişli, omega dikişli, amerikan ciltli olarak özellikleri belirtebilirsiniz. Acil baskı ile kısa sürede ucuz katalog baskı ürünleriniz teslim edilir. Rengarenk, çeşit çeşit, kağıt farklılığı bakımından yaptığınız seçimler sonucunda ortaya çıkacak olan ürün sizleri ve çevrenizdekileri etkileyecektir. Sizlerde kalitenin, güvencenin garantisini almak istyorsanız ucuz katalog baskınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Kurumsal kimlik oluşturup, grafik tasarım hizmeti verelim.


Zaman kaybı olmadan kendi iş yerinizde profesyonel grafikerimizle tasarımlarınızı yapalım.Hazır olan grafik çalışmalarınızın baskı ve üretimini yapalım.Sizi hiç yormadan kendi matbaamızda işlerinizin üretimi bittikten sonra paket teslim firmanıza getirelim.

REFERANSLARIMIZ

Hakkımızda

Merhaba, sayın yetkili; 1989 yılından beri matbaa ve ajans sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Reklam ajanslarının baskı öncesi ve sonrası zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve sıkıntıları hafifletmek için sürekli çözüm arayan ve teknik geliştiren bir firmayız.

Hızlı İletişim

ORPA MATBAACILIK
Litros yolu. 2. Matbaacılar Sitesi
Giriş Kat E Blok No:11 1BE11 TOPKAPI – İSTANBUL

Tel: 0850 265 30 80
Satış: +90 553 659 02 25
Email: [email protected]
Skype: grfk0203

Copyright © ORPA BASIM (AJANS VE MATBAA HİZMETLERİ)