Broşür Baskısı


Broşür; bir şirket ya da kurumu tanıtmak amaçlı hazırlanan, açıklayıcı kısa metinlerin olduğu, tanıtımı yapılacak olan şirket ya da kurum ile ilgili fotoğrafların bulunduğu, en seri ve ekonomik tanıtıcı bir materyaldir. Tanıtmak istenilen ürün ya da hizmetler ön plana çıkarıldığı için broşür tasarımı son derece önemlidir.Broşür  kısa vadede çok etkili olabilecek bir araçtır. Broşürünüzün en baştan tasarımını yapabileceğimiz gibi, hazır broşür baskılarınız için de size sadece matbaa hizmeti vermekteyiz. Orpa Matbaa olarak 27 yıllık tecrübemiz ve iş ahlakını her zaman ön planda tutarak İstanbul ve Türkiye’nin birçok iline kaliteli ve hızlı broşür baskı hizmet sunuyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Kurumsal kimlik oluşturup, grafik tasarım hizmeti verelim.


Zaman kaybı olmadan kendi iş yerinizde profesyonel grafikerimizle tasarımlarınızı yapalım.Hazır olan grafik çalışmalarınızın baskı ve üretimini yapalım.Sizi hiç yormadan kendi matbaamızda işlerinizin üretimi bittikten sonra paket teslim firmanıza getirelim.

REFERANSLARIMIZ

Hakkımızda

Merhaba, sayın yetkili; 1989 yılından beri matbaa ve ajans sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Reklam ajanslarının baskı öncesi ve sonrası zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve sıkıntıları hafifletmek için sürekli çözüm arayan ve teknik geliştiren bir firmayız.

Hızlı İletişim

ORPA MATBAACILIK
Litros yolu. 2. Matbaacılar Sitesi
Giriş Kat E Blok No:11 1BE11 TOPKAPI – İSTANBUL

Tel: 0850 265 30 80
Satış: +90 553 659 02 25
Email: [email protected]
Skype: grfk0203

Copyright © ORPA BASIM (AJANS VE MATBAA HİZMETLERİ)