Karton Çanta


Karton çanta ile reklamlarınızı her yerde paylaşabilirsiniz ve çok kısa sürede istenilen dönüşleri sağlamış olacaksınız. Orpa matbaa sizlere matbaa ürünlerinizde her türlü destek vererek ve reklamlarınızda size yardımcı olarak kaliteli hizmet vermektedir. Hızlı çözümler sayesinde karton çanta ile daima istenilen hedefe ulaşmış olacaksınız. Birbirinden renkli tasarımlar ile firmanızın tanıtımını yapmakta sizlere yardımcı olmaktayız. Yapılan tercihler sayesinde yapmış olduğunuz en iyi reklam hizmetini karton çanta ile sizlere sunmaktayız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Kurumsal kimlik oluşturup, grafik tasarım hizmeti verelim.


Zaman kaybı olmadan kendi iş yerinizde profesyonel grafikerimizle tasarımlarınızı yapalım.Hazır olan grafik çalışmalarınızın baskı ve üretimini yapalım.Sizi hiç yormadan kendi matbaamızda işlerinizin üretimi bittikten sonra paket teslim firmanıza getirelim.

REFERANSLARIMIZ

Hakkımızda

Merhaba, sayın yetkili; 1989 yılından beri matbaa ve ajans sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Reklam ajanslarının baskı öncesi ve sonrası zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve sıkıntıları hafifletmek için sürekli çözüm arayan ve teknik geliştiren bir firmayız.

Hızlı İletişim

ORPA MATBAACILIK
Litros yolu. 2. Matbaacılar Sitesi
Giriş Kat E Blok No:11 1BE11 TOPKAPI – İSTANBUL

Tel: 0850 265 30 80
Satış: +90 553 659 02 25
Email: [email protected]
Skype: grfk0203

Copyright © ORPA BASIM (AJANS VE MATBAA HİZMETLERİ)