Ofset Matbaa


Ofset matbaa teknolojisi ile, en iyi kalite baskı çözümleri için Orpa emrinizde! Her türlü basılı malzeme ihtiyaçlarınızda; kalıcı üstünlükleri ile en uygun ve en hızlı çözümler daima elinizin altında! Bundan böyle Orpa ofset matbaa ile baskılı işler sizin için sorun olmayacak! Faklı düşünceler ve farklı tasarımların yarattığı baskı kalitesiylede sürdürdüğümüz matbaa çözümlerinizde sizlerin hizmetinizdeyiz. Bir adım ile kısa süreli bilgi alabilir kaliteli ofset matbaa hizmetimizden sizlerde faydalanabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Kurumsal kimlik oluşturup, grafik tasarım hizmeti verelim.


Zaman kaybı olmadan kendi iş yerinizde profesyonel grafikerimizle tasarımlarınızı yapalım.Hazır olan grafik çalışmalarınızın baskı ve üretimini yapalım.Sizi hiç yormadan kendi matbaamızda işlerinizin üretimi bittikten sonra paket teslim firmanıza getirelim.

REFERANSLARIMIZ

Hakkımızda

Merhaba, sayın yetkili; 1989 yılından beri matbaa ve ajans sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Reklam ajanslarının baskı öncesi ve sonrası zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve sıkıntıları hafifletmek için sürekli çözüm arayan ve teknik geliştiren bir firmayız.

Hızlı İletişim

ORPA MATBAACILIK
Litros yolu. 2. Matbaacılar Sitesi
Giriş Kat E Blok No:11 1BE11 TOPKAPI – İSTANBUL

Tel: 0850 265 30 80
Satış: +90 553 659 02 25
Email: [email protected]
Skype: grfk0203

Copyright © ORPA BASIM (AJANS VE MATBAA HİZMETLERİ)