Küp bloknot


Küp bloknot kullanım kolaylığı yaratması ve masada az yer kaplaması nedeni ile çok pratik kullanılabilen bir tanıtım aracıdır. Küp bloknotlar içlerinde çok sayıda sayfa bulunduğundan masa üzerinde uzun süre sabit olarak durarak, logonuz ve isminizi çok iyi tanıtırlar.Daha çok ofis ortamında kullanılsalar da, evlerde ve öğrenciler tarafından da sıklıkla kullanılırlar. Firmanızın isteklerine göre firma logonuz, adresiniz, telefon vb. bilgileriniz küp bloknotlara basılarak müşterilerinizin size kolayca ulaşması sağlanır. Her ofis masasında bulunması gereken bir ürün olan küp bloknot baskılarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Kurumsal kimlik oluşturup, grafik tasarım hizmeti verelim.


Zaman kaybı olmadan kendi iş yerinizde profesyonel grafikerimizle tasarımlarınızı yapalım.Hazır olan grafik çalışmalarınızın baskı ve üretimini yapalım.Sizi hiç yormadan kendi matbaamızda işlerinizin üretimi bittikten sonra paket teslim firmanıza getirelim.

REFERANSLARIMIZ

Hakkımızda

Merhaba, sayın yetkili; 1989 yılından beri matbaa ve ajans sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Reklam ajanslarının baskı öncesi ve sonrası zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve sıkıntıları hafifletmek için sürekli çözüm arayan ve teknik geliştiren bir firmayız.

Hızlı İletişim

ORPA MATBAACILIK
Litros yolu. 2. Matbaacılar Sitesi
Giriş Kat E Blok No:11 1BE11 TOPKAPI – İSTANBUL

Tel: 0850 265 30 80
Satış: +90 553 659 02 25
Email: [email protected]
Skype: grfk0203

Copyright © ORPA BASIM (AJANS VE MATBAA HİZMETLERİ)