Katalog baskı


Katalog bir firmanın ürünlerini, kampanyalarını ve verdiği bütün hizmetlerini müşterilerine ulaştırdığı en kapsamlı reklam ürünlerinin başında gelir. Firmanıza ait bir katalog, kurumsal kimliğinizi öne çıkararak ve müşterilerinizinden kısa sürelerde geri dönüş almanızı sağlar. Kataloglar hem görselliği daha iyi yansıtırlar hem de firmaya kalite ve saygınlık katarlar. Katalog baskı kalitemiz ve 30 yıllık tecrübemiz ile en iyi baskı kalitesine ve en doğru renklere ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Kurumsal kimlik oluşturup, grafik tasarım hizmeti verelim.


Zaman kaybı olmadan kendi iş yerinizde profesyonel grafikerimizle tasarımlarınızı yapalım.Hazır olan grafik çalışmalarınızın baskı ve üretimini yapalım.Sizi hiç yormadan kendi matbaamızda işlerinizin üretimi bittikten sonra paket teslim firmanıza getirelim.

REFERANSLARIMIZ

Hakkımızda

Merhaba, sayın yetkili; 1989 yılından beri matbaa ve ajans sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Reklam ajanslarının baskı öncesi ve sonrası zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve sıkıntıları hafifletmek için sürekli çözüm arayan ve teknik geliştiren bir firmayız.

Hızlı İletişim

ORPA MATBAACILIK
Litros yolu. 2. Matbaacılar Sitesi
Giriş Kat E Blok No:11 1BE11 TOPKAPI – İSTANBUL

Tel: 0850 265 30 80
Satış: +90 553 659 02 25
Email: [email protected]
Skype: grfk0203

Copyright © ORPA BASIM (AJANS VE MATBAA HİZMETLERİ)