Bloknot


1000 adet bloknot 400 tl. Birbirinden çeşitli bloknot modelleri arasında sizlere her türlü reklam hizmetlerini sunuyoruz. Orpa matbaa sizlere güvencesiyle, kalitesiyle, pratikliliğiyle hem zamandan hem de tasarruftan hizmetlerini vermektedir. Sizlere sunduğumuz reklam baskı çeşitlerimizle hizmetimizde ilk sıradayız. Zamanı sizlere değerli kılmayı sunuyoruz. Baskılı ve baskısız bloknot, renkli bloknot, spiralli bloknot, kapaklı bloknot, tutkallı bloknot. 1.derece kaliteli baskı ile ofset makinamızda basılacak ürünlerinizin hassas davrandığımız işçilikleri ilede özellikle yakından takip ediyoruz. Bloknot ürünlerinizi paket teslim kalitemizle sizlere destek oluyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Kurumsal kimlik oluşturup, grafik tasarım hizmeti verelim.


Zaman kaybı olmadan kendi iş yerinizde profesyonel grafikerimizle tasarımlarınızı yapalım.Hazır olan grafik çalışmalarınızın baskı ve üretimini yapalım.Sizi hiç yormadan kendi matbaamızda işlerinizin üretimi bittikten sonra paket teslim firmanıza getirelim.

REFERANSLARIMIZ

Hakkımızda

Merhaba, sayın yetkili; 1989 yılından beri matbaa ve ajans sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Reklam ajanslarının baskı öncesi ve sonrası zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve sıkıntıları hafifletmek için sürekli çözüm arayan ve teknik geliştiren bir firmayız.

Hızlı İletişim

ORPA MATBAACILIK
Litros yolu. 2. Matbaacılar Sitesi
Giriş Kat E Blok No:11 1BE11 TOPKAPI – İSTANBUL

Tel: 0850 265 30 80
Satış: +90 553 659 02 25
Email: [email protected]
Skype: grfk0203

Copyright © ORPA BASIM (AJANS VE MATBAA HİZMETLERİ)