Küp bloknot


1000 adet küp bloknot 1700 tl. Bloknot çeşitleri arasında en çok rağbet gören küp bloknot, birçok çeşidi ile hizmette sizlerle... Standart olarak kullanılan bristol ve kuşe kağıtta istediğiniz  model de tasarımlarınızı kullanabilirsiniz. Taslamalı olarak da istediğiniz model de çıkan ürün olan küp bloknot tercihler arasındadır. Tercihinizi bizimle paylaşarak size en hesaplı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Promosyon olarak kullandığınız küp bloknot tasarımlarınızı paylaşarak en iyi reklam hizmetini sağlamış olacaksınız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Kurumsal kimlik oluşturup, grafik tasarım hizmeti verelim.


Zaman kaybı olmadan kendi iş yerinizde profesyonel grafikerimizle tasarımlarınızı yapalım.Hazır olan grafik çalışmalarınızın baskı ve üretimini yapalım.Sizi hiç yormadan kendi matbaamızda işlerinizin üretimi bittikten sonra paket teslim firmanıza getirelim.

REFERANSLARIMIZ

Hakkımızda

Merhaba, sayın yetkili; 1989 yılından beri matbaa ve ajans sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Reklam ajanslarının baskı öncesi ve sonrası zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve sıkıntıları hafifletmek için sürekli çözüm arayan ve teknik geliştiren bir firmayız.

Hızlı İletişim

ORPA MATBAACILIK
Litros yolu. 2. Matbaacılar Sitesi
Giriş Kat E Blok No:11 1BE11 TOPKAPI – İSTANBUL

Tel: 0850 265 30 80
Satış: +90 553 659 02 25
Email: [email protected]
Skype: grfk0203

Copyright © ORPA BASIM (AJANS VE MATBAA HİZMETLERİ)