AJANS HİZMETLERİ


Öncelikle Orpa matbaa olarak müşteri memnuniyetine özen göstermekteyiz. Sizlerin müşteri  temsilcilerimiz ile görüşüp iletişim halinde kalarak tüm matbaa işlerinizi kısa sürede çözmüş olacaksınız. Profesyonel  ekimizle görüşmelerinizde pratik çözümlerle ilk aşamada grafik bölümümüzde geniş zamanlı bir çalışma uygulayabilirsiniz. Böylelikle tasarım ve baskıyı aynı yerde çıkartıp hem zamandan hem maliyetten kazanabilirsiniz. Akabinde istediğiniz takdirde firmanıza grafiker gönderimimiz sağlanmaktadır. Sistemli bir şekilde işinizin kontrolleri yapılıp baskıya gönderilir. Baskılarınız vs. tüm matbaa işleriniz kendi bünyemizde üretilmektedir. Ve son aşama olarak ürünlerinizin işlemleri bittikten sonra kargo yada nakliye gönderiminiz sağlanır. Ajans Hizmetlerimiz; Katalog, Broşür, El İlanı, İnsert, Kartvizit, Magnet, Bloknot, Afiş, Cepli Dosya, Antetli Kağıt, Zarf, Kutu, Promosyon, Makbuz, Sticker (Etiket) vs...

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?


Kurumsal kimlik oluşturup, grafik tasarım hizmeti verelim.


Zaman kaybı olmadan kendi iş yerinizde profesyonel grafikerimizle tasarımlarınızı yapalım.Hazır olan grafik çalışmalarınızın baskı ve üretimini yapalım.Sizi hiç yormadan kendi matbaamızda işlerinizin üretimi bittikten sonra paket teslim firmanıza getirelim.

REFERANSLARIMIZ

Hakkımızda

Merhaba, sayın yetkili; 1989 yılından beri matbaa ve ajans sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Reklam ajanslarının baskı öncesi ve sonrası zaman zaman yaşadıkları zorluklar ve sıkıntıları hafifletmek için sürekli çözüm arayan ve teknik geliştiren bir firmayız.

Hızlı İletişim

ORPA MATBAACILIK
Litros yolu. 2. Matbaacılar Sitesi
Giriş Kat E Blok No:11 1BE11 TOPKAPI – İSTANBUL

Tel: 0850 265 30 80
Satış: +90 553 659 02 25
Email: [email protected]
Skype: grfk0203

Copyright © ORPA BASIM (AJANS VE MATBAA HİZMETLERİ)